Madonā aizvadīti pirmie divi Uzņēmumu kausa posmi.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 27.septembrī, Madonas kartinga trasē norisinājās jaunizveidotā Uzņēmumu kausa pirmie divi posmi. Patīkams parsteigums bija 17 pieteikušās komandas, līdz ar to tika aizvadīti divi posmi. Sacensības noritēja veiksmīgi un bez aizķeršanās. Mazliet par Uzņēmumu kausu, tās ir komandu sacensības, kuras sastāv no diviem braucieniem, 5 minūšu kvalifikācijas un vienu stundu ilgu braucienu, kura laikā tiek veiktas divas braucēju maiņas. Šogad kopumā tiks aizvadīti trīs posmi, un visu trīs posmu pirmo trīs vietu ieguvēji tiksies lielajā Uzņēmumu kausa finālā 11.oktobrī tur pat Madonā.

Tātad, 1.posmā piedalījās 9 komandas. Kvalifikācijā labāko rezultātu uzrādija komanda ENC 1,līdz ar to izcīnot pirmo pole position Uzņēmumu kausā, otrie JK Santehnika,bet trešie 3 no novada.Sacensībās pēc stundas braukšanas pārliecinošu uzvaru izcīnija ENC 1 komanda ( Dainis Dreimanis,Kārlis Miķelsons,Agris Feldmanis), otrie 3 no novada (Agris Lungevičs,Kaspars Vanags,Elvijs Trops) un trešo vietu sīvā cīņā ar ENC 2 komandu izcīnija Aizezere 1 ( Gints Upenieks,Agris Petkuns Valgums,Armands Griboniks).

2.posmā piedalījās 8 komandas.Kvalifikācijā pārliecinoši ātrākie bija Raibenes Team,otrajā vietā atstājot IMA Signāls,bet trešie SDS Auto. Sacensības izvērtās ļoti sīvas un aizraujošas ,jo pirmās 20 minūtes pirmais četrinieks turējās kopā, īpaši aizraujoša bija cīņā par pirmo vietu starp Reibeni un IMA Signālu.Galu galā finišā pēc soda sekunžu pieskaitīšanas uzvaru par mata tiesu izcīnija IMA Signāls (Andis Feldmanis,Ivars Toma,Lauris Feldmanis) ,otrie Raibenes Team ( Niklāvs Bajārs,Aivars Bajārs, Madars Kellijs),bet trešo vietu izcīnija SIA NG Līnija (Romāns Hačaturans,Dainis Madarnieks,Sandis Gabe).

Nākamais, trešais posms 4.oktobrī, pieteikšanās uz epastu madonasktrase(at)inbox.lv .